Strona glowna prywatnego przedszkola Domek SkrzataO prywatnym przedszkolu Domek SkrzataAktualnosci prywatnego przedszkola Domek SkrzataZapisy do prywatnego przedszkola Domek SkrzataWydarzenia w prywatnym przedszkolu Domek SkrzataGaleria zdjec prywatnego przedszkola Domek SkrzataKontakt z prywatnym przedszkolem Domek Skrzata

O Przedszkolu!

Przedszkole Domek Skrzata jest to małe, domowe  i kameralne przedszkole przyjazne dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat.

Maluchy poprzez zabawę odkrywają tajniki otaczającego nas świata, poznają obyczaje oraz zwyczaje i tradycje związane z różnymi świętami. Uczą się współżycia  i współdziałania w grupie rówieśniczej. Poznają różne techniki plastyczne, uczestniczą w przedstawieniach teatralnych, koncertach filharmonii łódzkiej, poznają różne rytmy, tańce i piosenki na rytmice oraz podczas zajęć ruchowo-muzycznych chętnie uczestniczą w z zajęciach z języka angielskiego itp.

Przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki w szkole, pomagamy im w pokonywaniu trudności w aklimatyzacji nowego środowiska jakim jest przedszkole czy szkoła.

Każde dziecko, które uczęszcza do naszego przedszkola obchodzi swoje urodziny w przedszkolu w gronie swoich kolegów i koleżanek.